Zahájení adventu

Ve čvrtek 24. listopadu  naše obec, jako každý rok, pořádala slavnostní zahájení adventu.

Nejprve proběhl vánoční jarmark, kde děti MŠ i ZŠ spolu s p. učitelkami prodávaly krásné výrobky, které si připravily. Paní kuchařky napekly 7 druhů výborného cukroví a uvařily punč a čaj, aby se každý návštěvník mohl zahřát a občerstvit.

Když už byly všechny výrobky vyprodány, vystoupily děti z MŠ s vánočními koledami a po nich žáci ZŠ, kteří si připravili nejen mnoho nových písniček, ale přidali i básničky k uvítání zimy.
Po vystoupení všech dětí už zbývalo jediné – rozsvítit vánoční strom před obecním úřadem. I to se povedlo a teď už se jen můžeme společně těšit na Ježíška, pohádky a klid během vánočních svátků.

Fotky naleznete ve fotogalerii

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.