Vážení rodiče, vzhledem ke změně omezení provozu škol, se těšíme na žáky 1., 2. a 5.ročníku ve středu 18.11.2020 ve škole.  Upravené rozvrhy na období, než se situace vrátí do „normálu“ najdete na stránkách tříd. U žáků 3. a 4. ročníku bude i nadále probíhat výuka distančně s drobnými změnami (informační email pošle p.uč.Pokorná). Ranní družina NEBUDE, žáci mohou na půl osmou přijít do školy a jít rovnou do své třídy. Odpolední družina bude od 18.11 do 20.11. pouze do 15hod. Pokud někdo z vás potřebuje do 16hod., nahlaste to prosím vychovatelce, budeme se snažit situaci vyřešit. Každý žák by měl mít alespoň 3 roušky – pro všechny je zavedena povinnost nosit je po celou dobu přítomnosti ve škole. Obědy mají žáci, kteří půjdou do školy, přihlášené.