Vážení rodiče, v pátek 11.10.2019 proběhne ve družině Drakiáda. Prosím, ať si děti do pátku přinesou dráčka . Půjdeme na pole za ves. V případě nepříznivého počasí se drakiáda odloží.

Přišel podzim, vítr, déšť a tak si ve družině odpoledne užíváme. Hrajeme si, povídáme, vaříme

a smažíme.

3.10.2019  Část dnešního odpoledne v II. oddělení družiny jsme věnovali tvoření z přírodních materiálů. Domů jsme si odnášeli krásné motýlky.

První týden v září jsme ve školní družině přivítali prvňáčky. Zahráli jsme si seznamovací hry, zdolali překážkovou dráhu na jejímž konci na nás čekala odměna a na přivítanou děti dostaly drobné dárečky.

Vítáme vás na stránkách školní družiny

Na našich stránkách se dozvíte o veškerém dění ve školní družině. Od září 2019 otevíráme dvě oddělení. První oddělení ( 1.2. třída) bude mít na starost Jana Míčková a Naďa Radechovská. Druhé oddělení ( 3.4.5. třída) bude mít na starost Radka Kubátová. Na našich stránkách najdete konání družinových akcí, průběžnou činnost a fotogalerii.

Přejeme vám i vašim dětem úspěšné vykročení do školního roku 2019-2020.