Základní škola letce Františka Nováka, ve spolupráci s mateřskou školou, vyhlásila dne 1.4.2019 soutěž „O nejnápaditější velikonoční dekoraci a velikonoční vajíčko,“ jak pro děti tak i pro naši veřejnost. Protože to ze začátku vypadalo, že nebude co vystavovat (natož prodávat), rozhodly se paní učitelky jednotlivých tříd i školní družiny podpořit výstavu výrobky dětí vytvořených ve škole, což se ukázalo jako velice dobrý nápad….                                                                                                                                                                                     V době od 14. do 18. hodiny se přišlo podívat a zakoupit si velikonoční dekorace poměrně velké množství lidí, včetně babiček ze Senior parku. Náš záměr splnil očekávání…. Děkujeme panu starostovy za propůjčení místnosti v obecním úřadě i zahradnictví pana Čápa za sponzorský dar z prodeje květin, které také posloužily k výzdobě výstavy.