Vedoucí školní jídelny/administrativní pracovnice

ZŠ letce Fr. Nováka Sokoleč okr. Nymburk, přijme od 1.9. 2022 vedoucí školní jídelny/ administrativní pracovnici  na plný úvazek.

Nabízíme tvůrčí pracovní prostředí, vstřícný kolektiv. Podporujeme a oceňujeme samostatnou práci, kreativitu.

Požadujeme úplné středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického zaměření nebo hotelovou školu. Preferujeme zájem o zdravou výživu – inovace jídelníčku.

Zájemce prosíme o zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu  do 30.4.2022 na adresu: reditelna@skola-sokolec.cz

Hlavní kuchařka

ZŠ letce Fr. Nováka Sokoleč okr. Nymburk, přijme od 1.9. 2022  hlavní kuchařku na plný úvazek.

Požadujeme středoškolské vzdělání obor kuchař. Preferujeme zájem o zdravou výživu – inovace jídelníčku.