Pondělní výlet do Starých Hradů pro nás byl pouhou rozcvičkou. Úterý 26.6. pro nás bylo svým programem opravdu náročné…

Nejdříve nás čekalo dlouho připravované vystoupení pro rodiče. Akademie se zúčastnily všechny ročníky, družina, ale i jednotlivci se svým programem. Nejdříve si všichni zazpívali pod vedením p.uč.Kaplanové. Dále na scénu vypochodovaly postavičky z Večerníčků v podání žáků 1.ročníku. Ty  vystřídalo taneční vystoupení kroužku slečny Terezy Hláskové. Žáci 2. a 3. ročníku si připravili pásmo básní Jiřího Žáčka a pohádku Perníková chaloupka. Klučičí čtyřka nám předvedla své fotbalové vlohy i schopnost recitace básní. Rovněž žáci 5.ročníku se nenechali zahanbit: někteří hráli na hudební nástroje (klarinet a příčnou flétnu), jiní tančili nebo zpívali. Společně vystoupili s pohádkou O Koblížkovi. Vyvrcholením potom bylo taneční vystoupení dětí z družiny na písně z Pomády.